0 0
0 0
Read Time:1 Minute, 8 Second

Sojusz Klimatyczny rozpoczyna ogólnoeuropejską kampanię z udziałem władz lokalnych i partnerów w 10 krajach z okazji Europejskiego Roku Rozwoju (EYD2015). Zachęcamy zainteresowane gminy do wzięcia udziału i zachęcenia siebie i swoich mieszkańców do krytycznego spojrzenia na to, jak chcemy żyć w przyszłości i jak zamierzamy się tam dostać. Co tak naprawdę oznacza „dobre życie”?

Nacisk kładziony jest na (nad)rozwój Europy, a także naszą rolę i odpowiedzialność w walce ze zmianą klimatu, nierównością i zależnością. Podnoszenie świadomości wśród decydentów na wszystkich szczeblach i uwrażliwianie ich na takie tematy ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia strategicznych decyzji politycznych na rzecz zrównoważonego rozwoju. Zrównoważony rozwój we wszystkich jego wymiarach (społecznym, gospodarczym, ekologicznym) został określony jako kluczowy cel w procesie konsultacji UE w sprawie ram rozwoju po 2015 roku. Europejskie władze lokalne są odpowiedzialne za te wymiary na poziomie lokalnym.

Dowiedz się więcej o projekcie!

Bądź aktywny i weź udział w kampanii Climate Alliance EYD2015.

www.facebook.com/EYD2015

www.overdeveloped.eu

PIERWSZE MATERIAŁY DOSTĘPNE!

Po co czekać, skoro mogę ukształtować moje miasto?

W miastach i miasteczkach naprawdę dzieje się życie. Jak to życie zmienić w dobre życie? Zarówno dla jednostek, jak i całych społeczności?

Dołącz do kampanii, dotrzyj do swoich obywateli i rozpocznij nowy ruch. Czy to plakaty, pocztówki czy reklamy w autobusach – chętnie dostarczamy materiały cyfrowe bezpłatnie. Zaangażuj się i dołącz!

Skontaktuj się z nami!

eyd2015(at)climatealliance.org

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %