Recenzja Bitcoin Future 2021 – Czy jest to legalne i wiarygodne?

bitcoin future opinie
0 0
0 0
Read Time:3 Minute, 32 Second

W tym przeglądzie nasz zespół próbował dowiedzieć się, jak legalny jest Bitcoin Future i czy jest on tak skuteczny, jak wielu twierdziło w Internecie. Zarejestrowali się na platformie, aby zapoznać się z różnymi aspektami bota, takimi jak składanie depozytów, handel i dokonywanie wypłat.

Zbadali ludzi stojących za projektem, co jest kluczowe, ponieważ legalny projekt nie powinien mieć nic do ukrycia, a nasz zespół wykorzystał nawet wsparcie klienta, zadając różne pytania, aby zobaczyć, jak na nie reagują. Poniżej znajduje się szczegółowe podsumowanie tego, co odkrył nasz zespół.

O platformie/oprogramowaniu Bitcoin Future

bitcoin future

Nasz zespół odkrył, że Bitcoin Future używa zaawansowanej technologii z zaawansowanymi algorytmami, co pozwala na zbieranie istotnych informacji o Bitcoin (BTC), wszystkich wydarzeniach, które mogą wpłynąć na jego cenę, zarówno pozytywnie jak i negatywnie, a następnie dokonuje przewidywań dotyczących prawdopodobnej drogi, którą cena będzie podążać.

Te obliczenia są wykonywane z zawrotną prędkością, która jest niemożliwa do odtworzenia przez ludzkiego inwestora, co daje użytkownikowi przewagę i niewiarygodnie zwiększa jego wskaźnik sukcesu handlowego. Ponieważ robot jest zautomatyzowany, ustawienie strategii zajmuje minimum czasu, zanim maszyna zrobi to wszystko za Ciebie.

Zespół Bitcoin Future i założyciel

John Roberts jest podobno człowiekiem stojącym za Bitcoin Future. Jest zapalonym inwestorem startupowym z wieloletnim doświadczeniem. Chciał wejść na rynek kryptowalut, dlatego połączył siły z dwoma osobami, które spędziły większość swojej kariery na opracowywaniu robotów transakcyjnych dla rynku forex i rynków towarowych. Wspólnie postanowili stworzyć podobnego robota handlowego, ale takiego, który byłby przeznaczony na rynek kryptowalut. Roberts sfinansował projekt, a jego koledzy zabrali się do pracy. Po czterech miesiącach rozwoju i kilku rundach testów, Bitcoin Future został uruchomiony pod koniec 2015 roku.

Zalety:

  • Szybkie płatności
  • Oszczędność czasu podczas transakcji
  • Pomoc techniczna dla klientów
  • Forum dla początkujących
  • Wiele zasobów edukacyjnych do nauki
  • Konto próbne dostępne do ćwiczenia różnych strategii

Wady:

  • Pozwala tylko na handel Bitcoin
  • Ograniczona liczba dostępnych brokerów

Przewodnik po tradingu automatycznym

tradingu automatycznym

1. załóż darmowe konto

Aby rozpocząć pracę z Bitcoin Future, musisz odwiedzić oficjalną stronę internetową, gdzie będziesz musiał założyć nowe konto. Wypełnij wymagane dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres i ustaw bezpieczne hasło.

2. Dokonaj wpłaty

Podczas testów, nasz zespół został połączony z brokerem, który działał w naszej jurysdykcji i został poproszony o dokonanie depozytu w wysokości $250, co jest minimalną dopuszczalną kwotą. W tym celu dostępnych było wiele metod płatności, takich jak e-portfel, karty debetowe/kredytowe i przelewy bankowe. Wybierz najbardziej odpowiednią dla Ciebie metodę i dokonaj wpłaty. Kwota zostanie natychmiast wyświetlona na Twoim koncie Bitcoin Future, ale jeśli nastąpi opóźnienie, nie wpadaj w panikę, ponieważ różne metody płatności mają różne czasy przetwarzania.

3. Rozpocznij handel

Mając środki na koncie, nadszedł czas na handel. Zanim jednak będziesz mógł kontynuować, musisz zweryfikować swoje konto. Ponieważ Bitcoin Future współpracuje z regulowanymi brokerami w różnych jurysdykcjach, muszą oni wiedzieć, kim są ich klienci ze względu na różne regulacje, takie jak KYC i AML. Zostaniesz poproszony o przesłanie zdjęcia dokumentu tożsamości wydanego przez rząd oraz oficjalnego dokumentu, takiego jak wyciąg z banku, wskazującego Twoje miejsce zamieszkania. Gdy wszystko zostanie zweryfikowane, zostaniesz przeniesiony do pulpitu nawigacyjnego.

Jak zmaksymalizować swoje zyski

Istnieje kilka sposobów, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z tego robota handlowego. Stosując się do trzech poniższych wskazówek, powinieneś zacząć zarabiać pieniądze z Bitcoin Future.

Zacznij od czegoś małego

Jak wielu użytkowników zgłosiło, Bitcoin Future oferuje ogromny wskaźnik sukcesu na transakcjach i można zarobić dużo pieniędzy za pomocą tego robota. Nie oznacza to jednak, że chciwość na duże pieniądze powinna Cię zaślepić, dlatego nie inwestuj od razu wszystkich swoich oszczędności. Złotą zasadą inwestowania jest rozpoczynanie od niewielkich kwot i pozwalanie, aby kapitał rósł sam z czasem.

Przechowuj dokumentację transakcji dla celów podatkowych

Ponieważ kryptowaluty są stosunkowo nowe, regulacje prawne nadążają za nimi powoli. Jednak organy regulacyjne stopniowo nadrabiają zaległości. Obecnie niektóre systemy prawne wymagają odprowadzania podatku od zysków uzyskanych z handlu kryptowalutami. Dlatego tak ważne jest prowadzenie szczegółowej ewidencji wszystkich transakcji.

Inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić

Jest to kolejny aspekt, który jest związany z pierwszą radą, której udzieliliśmy. W każdej inwestycji powinieneś inwestować tylko tyle, na ile możesz sobie pozwolić, aby stracić. W razie gdyby sprawy nie potoczyły się dobrze, nadal możesz żyć za swoje pieniądze. Ale wyobraź sobie, że inwestujesz wszystkie pieniądze, które masz na opłacenie rachunków i tracisz je wszystkie. Byłaby to bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %