WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE PROJEKTOWEJ Władze lokalne aktywne na rzecz Milenijnych Celów Rozwoju

0 0
0 0
Read Time:47 Second

 Każdy może pracować na rzecz większej globalnej sprawiedliwości! Miasta i gminy wnoszą znaczący wkład w rozwiązywanie globalnych problemów. Będąc łącznikiem między szczeblem krajowym i europejskim, a także lokalną ludnością, mogą inicjować pozytywne zmiany. Jako lokalny szczebel administracyjny, gminy posiadają niezbędne kompetencje i są odpowiedzialne za infrastrukturę gospodarczą i społeczną, planowanie i rozwój. Są najbliżej obywateli i ich potrzeb oraz mogą podnosić świadomość społeczną na temat zrównoważonych procesów zmian. Czyniąc to, aktywnie przyczyniają się do osiągnięcia milenijnych celów rozwoju.

Projekt „Działanie na rzecz Milenijnych Celów Rozwoju – gminy aktywne na rzecz Milenijnych Celów Rozwoju” pomaga lokalnie zakotwiczyć Milenijne Cele Rozwoju i mocniej je zintegrować z pracą miast i gmin.

Wraz z miastami Monachium i Norymberga (DE), Tirgu Mures (RO), Ostopovice (CZ), Nagykanizsa (HU) i długoterminowymi partnerami Action Solidarité Tiers Monde / Climate Alliance Luxembourg, Climate Alliance Austria, Reflex Hungary i inne organizacje partnerskie z Rumunii i Czech, istnieje szeroki wachlarz możliwości dla polityki i administracji, ale także dla obywateli.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %